Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Topgal spolupracuje s nadací Malý Noe

Pomáháme dětem. Koupí produktu Topgal pomáháte s námi!

Společnost TOPGAL a.s. navázala spolupráci s olomouckou nadací Malý Noe. Z prodeje každého produktu Topgal přispíváme malou částkou nadaci a snažíme se tak poháhat potřebným. Koupí produktu Topgal tak můžete na dobrou věc přispět i Vy!

S nadací Malý Noe se snažíme spolupracovat i na dalších projektech. Sponzorsky jsme se účastnili například vysazení háje Malého Noe nad Velkým Týncem.

Kdo je nadace Malý Noe?

Nadace Malý Noe byla založena v květnu 2007 a zapsána do Nadačního rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě pod číslem N 269. Účelem zřízení nadace a jejím posláním a cílem je aktivní pomoc dětem žijícím a vyrůstajícím bez náležité rodičovské péče svých biologických rodičů, ať již tito jejich rodiče zemřeli a nebo tito rodiče své děti opustili, či je týrají, zneužívají a nebo je jinak ohrožují na jejich životě a nebo na jejich psychickém či fyzickém zdraví.

Filozofie nadace Malý Noe

Filozofií nadace je podpora projektů, které vedou k systémovým změnám a vytváří efektivnější systém péče o dítě v širším spektru okolností. Námi podporované projekty by měly doplnit chybějící mechanismy ve stávajících systémech péče o děti, či je přetvářet na efektivnější struktury. Klademe důraz na nové myšlenky a přístupy založené na vědeckém přístupu k tématu.