Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Výhody nákupu

My jsme Topgal

kupujete přímo od výrobce

Jsme výrobcem i prodejcem nabízených produktů, v tom se lišíme od všech ostatních eshopů prodávajících naše produkty. V oblasti školních a studentských batohů se považujeme za velmi kované odborníky a profesionály.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného batohu nebo poškozený batoh opravit? O batozích Topgal víme úplně vše. Můžete se na nás kdykoliv obrátit a my vám ochotně a rádi poradíme.

výprodej

Náhradní batoh

pokud ho budete reklamovat

Reklamovaných výrobků máme pod 1 % z celého objemu produkce. Pokud byste ale náhodou potřebovali batoh zakoupený v našem e-shopu reklamovat nebo opravit, nabízíme zdarma zapůjčení náhradního batohu po dobu reklamace.

Pro usnadnění reklamace používáme systém Retino - celý způsob reklamace je tak velmi snadný a intuitivní. Pro další informace o reklamacích doporučujeme stránku reklamace.

výprodej

Doprava zdarma

u objednávek s hodnotou nad 1500 Kč

Částka za dopravu je určená výběrem konkrétní přepravní metody a celkové hodnoty objednávky.

  • při výběru Zásilkovny, PPL služby a Česká pošty s hodnotou objednávky do 1500 Kč zaplatíte dopravné 49 Kč
  • u objednávky s hodnotou nad 1500 Kč doprava na libovolnou Zásilkovnu zdarma, balík České pošty (Balíkovna, na poštu, do ruky) zdarma a doprava PPLou také zcela zdarma

výprodej

Výdejní místa

2500 výdejních míst Zásilkovna

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 2 500 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Touto cestou zasílá objednávky i Topgal.cz.

výprodej

Proč nakupovat na www.topgal.cz?