Červenec v kempech s VSA Extreme a Topgalem!

VSA_header_2016

SUMMER X FEST TOUR 2016

Přinášíme Vám první informace o 7. ročníku oblíbené SUMMER X FEST TOUR, která Vás tradičně obohatí v první polovině letních prázdnin ve 4 největších areálech pro letní dovolenou v ČR, přičemž nás letos čekají 2 nové destinace!

Opět se můžete těšit na bohatý program pro celou rodinu zdarma! To hlavní - show letních extrémních sportů (freestyle BMX, skateboarding, freestyle scootering) v podání předních sportovců ČR v mobilních překážkách, které vyrostou v jednotlivých areálech, doplní soutěže o skvělé ceny a aktivní program v jednotlivých zónách oficiálních partnerů akce.

TERMÍNY A ZASTÁVKY SUMMER X FEST TOUR 2016

5. 7. 2016 - ČEPS X FEST STOP, ATC Rozkoš, Česká Skalice

14. 7. 2016 - MERCEDES-BENZ X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

21. 7. 2016 - ENAPO X FEST STOP, ATC Merkur, Pasohlávky

28. 7. 2016 - AUTHOR BIKES X FEST STOP, Stará Živohošť, Slapská přehrada

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

Připravený pro Vás máme bohatý program pro celou rodinu! Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme. Na akcích se vystřídá Mercedes-Benz minirampa, VSA Xtreme minirampa a oblíbená řada překážek Funbox line s přeskokem jezdců přes vůz Mercedes-Benz! Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu.

Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět půjčovna vychytaných kol Author, které budete moci otestovat na přilehlých cyklostezkách zdarma. Postačí Vám k tomu občanský průkaz... Bude pro Vás připravená Author zóna jízdy zručnosti, kde si vyzkoušíte jízdu zručnosti na malých kolech Author KING KONG. Milovníci cestování se seznámí s obytnými vozy a přívěsy značky KOV a Dethleffs. Pro děti bude připravená zóna Ríša od značky Enapo. Nebudou chybět zábavné soutěže se zvětšeninami batohů hlavního partnera tour, společnosti Topgal, který stejně jako ostatní partneři SUMMER X FEST TOUR věnoval hodnotné ceny do soutěží.

Můžete se těšit na mnoho soutěží, jako je například soutěž v balancování na indoboardech, slalom, basic balance. Dále pro Vás máme připraveno spoustu workshopů, kde jsi budete moci zapůjčit veškeré sportovní vybavení a chrániče. Naše mobilní překážky vám budou plně k dispozici za doprovodu profesionálních sportovců. Občerstvení v Action sport baru je samozřejmostí, stejně tak jako možnost posedět hned v centru veškerého dění! K dostaní bude sortiment od značky Enapo.

Můžete se také těšit na bohatou porci kvalitní muziky. Na 7. ročník SUMMER X FEST TOUR Vám opět přínašíme do programu každé ze zastávek večerní show s nasvícenými překážkami, SPEED after party a koncert s Jakubem Děkanem. Na první zastávce 5. 7. 2016 - ČEPS X FEST STOP se uskuteční Scootshop.cz X-Fest miniramp jam.

HARMONOGRAM AKCE:

13:00 - Začátek programu
19:00 - Ukončení denního programu
21:30 - VSA Xtreme Night show
22:00 - SPEED Afterparty - Jakub Děkan
23:00 - Ukončení programu

VSA_plakát_2016