Kup batoh Topgal a vyhraj nábytek MOLL

Nakupte na našem eshopu www.topgal.cz a vyhrajte jednu z šesti velice hodnotných a užitečných cen, které do soutěže propůjčil náš partner, firma Moll.

O co hrajeme?

Hlavní výhrou jsou dva rostoucí stoly Moll Joker CLASSIC white, žile Maximo 15 white/red, židle Maximo 15 white/blue a dvě stolní lampy Flexligh. Stůl, židli i lampičku vidíte níže na fotografii, nebo si je můžete prohlédnout na stránkách firmy MOLL.

moll_soutěž_topgal

Kdy hrajeme?

Soutěž trvá po dobu letních prázdnin, tj. od 1.července 2016 do 31.srpna 2016.

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché - stačí nakoupit na našem eshopu za co nejvyšší částku. Dvě hlavní výhry - rostoucí stoly Joker CLASSIC white vyhrávají ty dva nákupy, které budou mít nejvyšší celkovou hodnotu ze všech nákupů uskutečněných na našem eshopu v období červenec - srpen 2016.
Další dvě výhry - židli Maximo 15 s červeným a modrým polstrováním obdrží výherci s
třetí a čtvrtou nejvyšší hodnotou nákupu.
Posledními cenami jsou dvě stolní led lampičky Flexlight, které obdrží výherci s pátou a šestou největší hodnotou nákupu v daném časovém období.

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE.

Kdo je to MOLL?

Německá firma Moll je již několik desítek let významným výrobcem nábytku pro děti a studenty. Tyto dětské rostoucí stoly, židle a příslušenství udávají světové trendy v oblasti ergonomie a zdravého sezení našich dětí. Nábytek Moll vyniká svou dokonalou kvalitou a propracovaností. Zaujme svým designem a překvapí funkčními detaily.

jak stůl roste

Oblíbené místo nejen k učení!

Vytvořte pro své děti oblíbené (učící) místo! Děti obvykle sedí až 9 hodin denně a to je důvod, proč by jejich židle a stůl měli padnou jako ulité. Učení je pak jednodušší a zábavnější v prostředí, které si děti oblíbí. Rostoucí stoly MOLL s nimi budou od psaní prvních písmenek, až po studium na vysoké škole, ba ještě déle!nábytek MOLL_Topgal