Summer X Fest Tour i letos s TOPGALEM!

header_VSA

Přinášíme Vám žhavé informace o 6. ročníku populární SUMMER X FEST TOUR, která tradičně v první polovině letních prázdnin zavítá do 4 největších areálů pro letní dovolenou v ČR!

TERMÍNY A ZASTÁVKY SUMMER X FEST TOUR 2015:

9. 7. 2015 – AUTHOR X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou

16. 7. 2015 – KOV VELIM X FEST STOP, Camping Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

23. 7. 2015 – TOPGAL X FEST STOP, ATC Merkur, Pasohlávky

31. 7. 2015 – MERCEDES-BENZ X FEST STOP, Aquapark pod Černým lesem, Žamberk

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

soutěž s mega batohy TOPGAL

Připraven pro Vás máme bohatý program pro celou rodinu zdarma! Adrenalin na akcích rozhodně chybět nebude! Těšit se můžete na profesionální sportovce a show letních extrémních sportů (BMX, SK8, Freestyle Scooter) v exkluzivních mobilních překážkách agentury VSA Xtreme. Na akcích se vystřídá zbrusu nová Mercedes-Benz minirampa, monstrózní Monster Energy MAX rampa a oblíbená řada překážek Funbox line s přeskokem jezdců přes vůz Mercedes-Benz!

soutěž s batohy TOPGAL

Na každé akci v rámci tour vyroste festivalové městečko složené z několika zábavných zón, kde budete moci strávit celé odpoledne a užít si skvělou atmosféru našeho programu:

A to vše zcela ZDARMA!

Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce a nabitý odpolední program. Takto by se dala charakterizovat atmosféra SUMMER X FEST TOUR 2015!

babča s batohem TopgalProgram akcí startuje vždy ve 13:00 hodin. Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku VSA Xtreme.

Na závěrečnou zastávku SUMMER X FEST TOUR 2015 navážeme hned druhý den v sobotu 1. 8. 2015 oficiálním Mistrovstvím ČR ve Freestyle BMX v minirampě pod názvem MERCEDES-BENZ GRAND BMX!

Tuto událost byste si rozhodně neměli nechat ujít – nejlepší sportovci z ČR se poperou o titul MČR 2015 a kartami zamíchají také světoví jezdci, kteří si tento parádní závod přidali do svého diáře a navštíví ČR speciálně kvůli této události.