Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Kontrolní jednotka SUNFIBRE AA TOP 171 ALKALINE

Kontrolní jednotka SUNFIBRE AA na tužkové baterie typu LR6 - AA od firmy SCILIF

349 Kč

Vlastnosti
Hmotnost 0.04 kg
Rozměry (v x h x h) 7 x 2 x 3 cm
Použitý materiál Baterie LR6 AA
Nosnost kg
Objem -
EAN 8592571012800
Model Všechny produkty TOP
Producent, dovozce: Topgal
Popis

KONTROLNÍ JEDNOTKA SUNFIBRE AA je nový typ kontrolní jednotky na tužkové baterie typu LR6 - AA. Tato jednotka slouží k ovládání a jako zdroj energie pro světlovod Sunfiber.

Nová jednotka AA je  určena  pro použití s primárními články typu LR6 - AA, které je možné po vybití měnit. Jednotka je vybavena možností přepínat mezi dvěma úrovněmi intenzity světla. Menší intenzita znamená výrazně delší výdrž svícení. Přepínač je umístěn v horní části jednotky na proti konektoru pro  připojení světlovodu.

 

Kontrolní jednotka a světlovod jsou propojeny kabelem s konektorem jack 2,5 mm. Díky tomu je možné kontrolní jednotku do světlovodu jednoduše odpojovat a připojovat, což umožňuje snadné čištění či pran produktu s technologií Sunfiber. Při praní a čištění je nutné kontrolní jednotku odpojit a z produktu vyjmout. Kontrolní jednotka nesmí přijít do styku s větším množstvím vody!

Doba svícení při použití nových článků AA je závislá na typu článků a míře zátěže - pohybuje se od 4 do 20 hodin stálého svícení. Maximální vyzařovaný světelný tok překračuje 200 lumenů do dvousměrného zdroje SCILIF Sunfibre.

Napětí na světlovodu je menší než 5V. Použití kontrolní jednotky je zcela bezpečné za všech podmínek. Všechny produkty SCILIF jsou testováné ve zkušebně podle platných norem a předpisů v EU a splňují nejnáročnější požadavky na bezpečnost.

Ovládání: Po vybalení jednotky zasuňte dva články typu AA do jednotkypodle schématického uspořádání, které je protlačeno v dolní části jednotky.Poté zasuňte kryt jednotkyaž do bezpečné pozice (zacvaknutí).

Kontrolní jednotka SUNFIBRE je určena pouze pro vybrané batohy TOPGAL, které podporují tuto technologii aktivního bezpečnostního prvku. Jednotku nelze používat na jiných batozích.

Reklamní spot:

Podobné produkty, které by vás mohly zajímat