Školní batoh CHI 183

Klasický tříkomorový školní batoh s dino motivem

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.00 kg
Rozměry (vxhxš) 41 x 22 x 30 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001132

Klasický tříkomorový školní batohy s dino motivem pro nejmenší školáky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné každodenní nošení tohoto batohu.
Zadní komora batohu je nejprostornější, prostřední a přední komory jsou stejně velké. V prostřední komoře je zipová kapsa ze síťoviny a v přední komoře je praktický organizér. V přední části batohu jsou dvě menší kapsy pro uložení drobnějších předmětů. V horní kapsičce je jednoduchá karabina na klíče. Spodní, větší kapsa je určena k uložení boxu na svačinu nebo školního pouzdra CHI 190. Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použita pestrobarevná podšívka.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l  láhev s pitím. Druhá, menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky, nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti. Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev.
Batohy do školy je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek. Pro snadné přenášení v ruce je školní batoh vybaven plastovým úchytem.
Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh (CHI 177).