Školní batoh CHI 188

Dvoukomorový školní batoh s motivem kytiček

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.20 kg
Rozměry (vxhxš) 39 x 21 x 28 cm
Použitý materiál 100% Polyester
Nosnost 7.00 kg
Objem -
EAN 8592571001231

Klasický dvoukomorový školní batoh s hravým designem kytiček pro nejmenší školačky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Zadní i prostřední komory jsou stejně velké, v přední komoře je praktický organizér a šikovná kapsa ze síťoviny. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu.
V přední části batohu jsou další dvě podlouhlé kapsy na zip. V jedné z těchto kapes je jednoduchá karabina na klíče. Do této kapsy lze umístit penál CHI 191 ve stejném designu.
Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použito pestrobarevné podšívky.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batoh do školy je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh (CHI 177).