Studentský batoh HIT 151

Tříkomorový batoh na všestranné použití

Trvale vyřazeno z prodeje

nákup od výrobce
náhradní batoh
doprava zdarma
výdejní místa
dárek k objednávce
snadná reklamace

Hmotnost 1.38 kg
Rozměry (vxhxš) 45 x 21 x 30 cm
Použitý materiál 100% Nylon
Nosnost 9.00 kg
Objem batohu 25 l
EAN 8592571001064

Prostorný tříkomorový batoh na všestranné použití – do města, do školy, na kratší výlety, popřípadě i na sport. Tento batoh doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní batoh Topgal s trendy designem. Batoh má ergonomicky tvarovaný zádový systém s hliníkovou výztuží. Polstrované a délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou po stranách chráněny lemovkou. Společně s posuvným kompresním hrudním pásem na přezku zajistí pohodlné každodenní nošení. Zadní komora tohoto batohu je užší, určená převážně pro umístění složek, dokumentů nebo jiných písemností. Do této zadní komory lze v případě vyjmutí hliníkové výztuhy také umístit notebook až do maximální velikosti 15,4". V komoře naleznete malou polstrovanou kapsu určenou pro uložení příslušenství k notebooku, CD nebo drobností náchylných k poškrábání.

Prostřední komora je nejobjemnější a nabízí tak více prostoru pro uložení různých věcí nebo dokumentů. Po obou stranách prostřední komory batohu jsou malé kapsy. Na jedné straně je jednoduchá zipová kapsa, na druhé pak zipem uzavíratelná kapsa se síťkou na PET láhev s kompresním popruhem s přezkou k jejímu pevnějšímu uchycení. Do síťované kapsičky můžete pohodlně umístit 1,5l láhev s pitím a láhev si následně zafixovat stabilizačním popruhem.  Užší přední komora batohu je určena pro drobnosti, které chcete mít vždy po ruce. Najdete v ní dvě praktické, zipem uzavíratelné kapsy. Jednu ze síťoviny, druhou klasickou, doplněnou o polstrovanou kapsu na mobil, kapsu na iPod a jednoduchý organizér na tužky. Dále zde najdete karabinu na klíče.

Přední část batohu nabízí další dvě menší kapsy na zip. Na jednom z ramenních popruhů batohu je kapsička na mobil nebo MP3 přehrávač s průvlekem na sluchátka. Batoh je doplněn o reflexní plochy, úchyt na přenášení batohu v ruce, dno je chráněno zpevněným pogumovaným materiálem.

 

K tomuto modelu doporučujeme penál HIT 152.