Máte dotaz? Volejte 603244226 nebo pište na dotazy@topgal.cz (Po-Pá 8 – 16 hod.)

Kolekce batohů

Jak se změnily názvy školních a studentských batohů Topgal?

Posvítili jsme si na batohy Topgal. Kam se vytratily názvy kolekcí batohů CHILLI, Street HIT nebo Euforia? A jak se značí dnes? Uvařte si čaj, v klidu se usaďte a seznamte se s aktuálními jmény a střihy našich školních a studentských batohů.

Současně naši nabídku dělíme na:

Dětské batohy do školky a na výlety,

školní batohy do 1. až 3. třídy,

školní batohy do 4. a 5. třídy

batohy pro starší školáky a studenty

batohy do města a na volný čas

Předškoláčky si hýčkáme

Pro naše nejmenší jsme vytvořili lehoučký jednokomorový batůžek střihu SISI s přední kapsičkou, bočními kapsami na pití a hrudním páskem, aby batůžek nesjížděl i z malinkých ramen.

Batůžky SISI ale používají i školáci na školní výlety a do kroužků. Pláštěnku, svačinku či další drobnosti pojme úplně bez problémů.

Školní batohy a aktovky pro první stupeň aneb kolekce CHILLI

Název CHILLI označuje širokou skupinu střihů školních batohů pro první stupeň. Do roku 2018 jsme pro ně používali jméno CHI.

Aktuálně jsme kolekci rozkouskovali podle jednotlivých střihů a přidali jim nový název. V batozích bude pořádek a vy tak snadno pochopíte rozdíly mezi nimi.

Jaké střihy v kolekci školních batohů a aktovek pro první stupeň nabízíme?

Batohy a aktovky pro prvňáčky

BEBE (neboli aktovka CHI 880)

BEBE je náš nejmenší jednokomorový batoh neboli aktovka. Perfektně sedne nejmenším dětem s výškou do 120 cm. Pyšní se tvarovanými zády s polstrováním, výztuhou a velkým objemem. Školák jej bez problému využije až do cca 2. třídy ZŠ.

Střih BEBE vyhrál nezávislý test batohů a aktovek MF DNES v roce 2017. Batohy hodnotily děti, rodiče, především však fyzioterapeuti.

ENDY

Batoh střihu ENDY je o něco větší než BEBE, má dvě komory a hlubokou přední kapsu. Díky velkému objemu ho školák vynosí až do cca 3. třídy ZŠ.

Batoh ENDY se vaše dítě nezatíží, je opravdu lehký. Doporučujeme jej proto i těm nejmenším prvňáčkům.

BAZI

BAZI – novinka mezi střihy školních batohů pro první stupeň. Svým objemem se podobá střihu ENDY – má taktéž dvě komory, dvě kapsičky z přední části a jeho objem postačí až do 3. třídy ZŠ. Lehký střih batohu s pěnovými zády neváží ani kilogram.

ELLY

Dvě prostorné komory doplňuje hluboká přední kapsa – do batohu ELLY poskládáte víc než prvouku, pouzdro a láhev s pitím. Poslouží asi do 4. třídy ZŠ a doporučujeme jej pro děti s výškou nad 120 cm. Díky lisovaným zádům neváží ani kilogram.

COCO

Oblíbencem v kolekci batohů pro prvňáčky je střih COCO, dobře sedí dětem od 120 cm. Batoh se pyšní svým velkým objemem, poslouží celý první stupeň ZŠ. Střih COCO člení 3 komory a přední hluboká kapsa. Díky polstrovaným zádům s výztuhou se skvěle nosí.

Batohy od 2. třídy výše

MIRA

Objemnější střih MIRA doporučujeme od 2. třídy. Má dvě hlavní komory a jednu hlubokou vystupující přední kapsu, kterou člení praktický organizér. Záda batohu jsou polstrovaná, vyztužená hliníkovým rámem.

KIMI

Dvoukomorový batoh KIMI s pevnými zády a výztuhou se pyšní dvěma hlavními komorami a přední menší kapsičkou. Doporučujeme jej pro vyšší žáky od 2. třídy ZŠ.

CODA

Školní batoh CODA je sourozencem KIMI, má pouze větší přední hlubokou kapsu. Stejně jako KIMI se CODA chlubí polstrovanými zády s rámem a dvěma hlavními komorami.

ALLY

Střih ALLY dříve sednul i těm nejmenším prvňáčkům. V Topgalu jsme mu nedávno zvětšili objem, proto jej doporučujeme až od 2. třídy ZŠ. Díky svým dvěma hlavním objemným komorám a předním kapsičkám vydrží až na druhý stupeň základky. Záda batohu jsou polstrovaná a vyztužená.

NIKI

Do batohu NIKI se vejde všechno, na co si vzpomenete! Děti ho proto využijí i na druhém stupni základní školy. Chlubí se dvěma hlavními přehlednými komorami, praktickými předními kapsami a pevnými zády s polstrováním a výztuhou.

LYNN

Střih batohu LYNN je nejobjemnější z našich školních batohů. Má dvě hluboké komory a dvě hluboké přední kapsy. Záda jsou polstrovaná a zpevněná hliníkovým rámem.

Školní batohy pro druhý stupeň ZŠ a studentské batohy aneb kolekce Street HIT

Kdo z vás pamatuje kolekci batohů pro druhý stupeň ZŠ a středních škol Street HIT? Jejich kvalita se nezměnila, pouze název ano. Nově jsme je pojmenovali podle střihů.

Díky kapse na notebook v zadní komoře batohu je užijí i vysokoškoláci. Až na střih YOKO mají všechny studentské batohy pevná záda s výztuhou a polstrováním.

Jaké střihy v kolekci studentských a školních batohů pro druhý stupeň a nabízíme?

RUBI

Studentský batoh RUBI se pyšní dvěma komorami a předními kapsičkami. Jeho objem má 27 litrů, pohodlně do něj dáte desky, notebook, knihy, pití, mobil i powerbanku.

YUMI

Kdo by ho nemiloval? Nejoblíbenější studentský batoh YUMI pojme všechno, co dítě potřebuje do školy i na volný čas – aby ne, dvě komory, 3 přední kapsičky a 2 popruhy k zavěšení skateboardu nebo mikiny považujeme za pořádnou dávku prostoru.

SURI

Batoh SURI padne spíše dívkám pro svůj odlehčený střih. Dvě komory, dvě přední kapsičky na drobnosti a 27 litrů prostoru – perfektní výbava na druhý stupeň ZŠ, SŠ, ale i na vysokou školu.

ROTH

Klasikou v zemi školních batohů je ROTH. Dvaceti sedmi litrový batoh se dvěma komorami, dvěma objemnějšími kapsičkami vepředu si oblíbí všichni starší studenti i studentky.

SIAN

Chodí vaše dítě na basketbal, do výtvarky, na housle i do tanečního kroužku? To určitě potřebuje batoh SIAN, nejobjemnější z našich studentských batohů. Chlubí se 30 litry prostoru, dvěma komorami a malými předními kapsičkami.

SKYE

SKYE je jednoduše zmenšený batoh SIAN. Má zhruba o 3 litry méně, střih je ale obdobný – dvě hluboké komory a dvě menší přední kapsičky.

TONY

Do školy, do přírody i na volný čas – batoh TONY se hodí opravdu všude. Dvě objemné komory pojmou učivo, do dvou menších předních kapsiček pohodlně dáte drobnosti všeho druhu. Celkový objem batohu je 28 litrů.

TERI

Dvaceti osmi litrový batoh TERI poznáte podle svého sportovně-elegantního stylu. Dvě objemné komory pojmout každodenní školní náklad. Pokud nezbyde místo, spolehnout se můžete na hlubokou přední kapsu.

YOKO

Dovolte nám představit naši novinku – odlehčený jednokomorový batoh bez výztuhy zad s malou přední kapsou a tajnou kapsou na složky A4 v zádové části. Do ní dítě pohodlně schová rozpracovaný román i zamilovaná psaníčka. Celkový objem batohu je 25 litrů.

Městské a stylové batohy Euforia

Kolekci Euforia jsme v minulosti vytvořili jako naši úzkou stylovou kolekci batohů pro starší školáky a studenty. Kolekci jsme léty doplnili i o stylové batohy a tašky pro dospělé, kteří by se s nimi nestyděli chodit denně do práce.

Vzhledem ke změnám v trendech jsme v roce 2021 zařadili do kolekce Euforia i lehké městské jednokomorové batohy střihu FRAN či FINE. Batohy mají odlehčená záda a polstrovanou kapsu na notebook. Liší se pouze množstvím kapsiček na přední části batohu. Oba střihy jsou ideální na každodenní nošení do práce či do školy, nebo jen tak do města.

Vzhledem k velké oblibě pilotních střihů FRAN i FINE, budeme v rozšiřování kolekce v následujících letech pokračovat.